Stoličky Fisher Price

Vaše dieťa by malo mať jedálenskú stoličku. Či už vzhľadom k bezpečnosti, ale aj k rozvíjaniu princípe stolovania. Dieťa, ktoré je kŕmené v kresle, gauči alebo v náručí (okrem materského mlieka) získava pocit, že sa takto môže stravovať aj naďalej. Malé batoľa skrátka do jedálenské stoličky patrí. Aké stoličky sú kvalitné a poskytnú vášmu dieťaťu pohodlie, ktoré v tomto veku toľko potrebuje? Stoličky Fisher Price sú pre neho ideálnou možnosťou.

Vlastnosti stoličiek

fisher-price-2012-jidelni-nastavce-a-zidle-krzes-1

Fisher Price

Vlastnosti stoličiek Fisher Price sú variabilné. Najprv si ujasnite, čo od takejto stoličky očakávate a budete spokojní na 100%. Všetky stoličky Fisher Price sú si veľmi podobné, prakticky by ste nemali siahnuť vedľa. Ak už vás nenapadá, prečo zrovna túto alebo tamtú stoličku, tak vyberajte aj podľa farby a motívov stoličky. Predsa len stolička bude skôr stáť v kuchyni, ako v detskej izbe. Je krajšie, keď s ostatným interiérom pekne ladia. Fisher Price tak vyrába najrôznejšie typy stoličiek, ktoré vás uspokoja nielen vzhľadom, ale aj svojimi funkciami.

Nadštandard predstavuje stolička 3v1 alebo stolička s hojdačkou. Použitie jedálneho nástavca, ktorý sa dá upevniť na klasickú stoličku má tiež niečo do seba. Ak nechcete utrácať za celú jedálenskú stoličku, môžete si kúpiť len nadstavec. Záleží na tom, ako dlho chcete, aby vaša stolička dieťaťu vydržala. Nastavenie výšky v siedmich úrovniach vám prinesie fakt, že sa stolička Fisher Price dá využiť aj naďalej.

Sklon sedátka možno tiež regulovať, tým si dieťa približujete alebo odďaľujete. Nepostrádateľným doplnkom tu sú bezpečnostné pásy, ktoré bránia vypadnutiu dieťaťa zo stoličky. Stabilita je daná kolieskami s brzdami. Stoličku si tak môžete zabrzdiť a dieťa pohodlne nakŕmiť. Benefitom je tu poťah, ktorý možno ľahko umyť. Navyše sa dieťa v stoličke len tak nesesune. Jednak mu bráni bezpečnostné pásy (matrac do detskej postieľky), ale vychytávkou je tu aj bezpečnostná zarážka.

Hojdačka

Niektoré neposlušné detičky môžete aj pohojdať. Jedálenská stolička Fisher Price 2v1 je pre deti, ktoré samostatne sedia, čo je asi logické. Váha dieťaťa je ďalej spojená s intenzitou hojdania. Nie je vhodné deti hojdať príliš, zvlášť potom, ak sú práve najedení. Stačí malé pohupovanie a dieťa nám v hojdačke pokojne zaspí. Najprv ho však vezmite do ruky na odgrgnutie, ak ste predtým kŕmili. Hojdačka hrá rôzne melódie a má aj zvukové efekty. Dotykový panel reguluje hlasitosť. Jedálenská stolička je následne podobná verzii popísané vyššie. Jedálenský plochu čiže tácku, ktorý dieťa zašpiníte, možno ľahko dať do umývačky. Nemusíte si tak prirábať prácu a tácku umývať v dreze. Zostane vám viac času na hranie s dieťaťom.

Hracia platforma

Hracia platforma je zábavnou formou. Dieťaťu prináša nové poznanie, ktoré spočíva v rozvíjaní jeho fantázie a sluchového vnemu. Deti si pospevujem a známe melódie sú im príjemné. Hracie plarforma ich bude baviť a kŕmenie sa tak stane obľúbenou činnosťou. Je plno detí, ktoré nerady papajú, ale zvuky sa im budú páčiť natoľko, že pusinku na kŕmenie samy otvoria.

Bezpečnostné pásy

Ako sme sa už zmienili, u Fisher Price je bezpečí na prvom mieste. Súčasťou jedálnych stoličiek a hojdačiek sú bezpečnostné pásy, ktoré je potrebné zapnúť, nielen pri hojdania, ale aj kŕmenie. Je nebezpečné kŕmiť dieťa, ktoré nie je zabezpečené. Rôzne sa vrtí, skúma okolie a naťahuje sa. Pád by mohol mať fatálne dôsledky. Využite pre svoje dieťa jedinečnej ponuky, ktorá im prinesie komfort. Pásy neškrtí, sú nastaviteľné. Stoličky pre najmenších vyhovujú potrebám batoľaťa, pretože tu je možné nastaviť výškovú reguláciu. Sami veľmi dobre viete, že u dieťaťa hrá v jeho vývine každý deň. Je potrebné mu dopriať exkluzívny stoličku, ktorá je stabilná a bezpečná. Veselé motívy zvieratiek a zvukové efekty sú pre vaše dieťa moc dôležité. Objavuje svet as príjemnými podnetmi mu bude oveľa lepšie.